utorak, 17 septembar 2019 11:17

Devet medalja za Atletski klub osoba sa invaliditetom VIHOR iz Crne Gore

Proteklog vikenda je „Zenica po treći put domaćin Međunarodnog otvorenog prvenstva i16. sportskih igara paraplegičara i oboljelih od dječije paralize BiH.
Na prvenstvu je učestvovalo 130 takmičara i takmičarki iz Crne Gore,Hrvatske, Makedonije, Slovenije, Srbije, bh. entitet Republika Srpska i
Federacija BiH.

Takmičari AK OSI Vihor iz Podgorice osvojili su 9 medalja.

Mersad Murić osvojio je srebrnu medalju u bacanju kugle kategorije f 54,Senad Husović osvoje drugo mjesto u bacanju koplja i treće mjesto u bacanju kugle kategorije f55,

Nedžad Pepić osvojio je zlatnu medalju na trkama u kolicima na 100m,srebrnu medalju na 200 m I srebrnu medalju na 400 m kategorije f54.

Jasminko Nokic je osvojio srebrnu medalju u bacanju diska, bronzanumedalju u bacanju kugle i bronzanu medalju u bacanju koplja kategorije f 58.