ponedjeljak, 25 septembar 2017 14:48

Crnogorskim sportistima četiri medalje

Crnogorski sportisti sa četiri zlatne medalje završili su nastup na Međunarodnim sportskim igrama osoba sa invaliditetom u Beogradu, saopšteno je iz Paraolimpijskog komiteta Crne Gore.

Zlatna odličja osvojili su stonoteniserke podgoričke Luče, Slobodanka Gurešić u kategoriji 4 (osobe u kolicima) i Milijana Ćirković u klasi 6 i plivač Delon Sejdović (Resursni centar Kotor) u trkama na 50 i 100 metara slobodnim stilom, u kategoriji osoba sa smetnjama sluha.

Odbojkaši pljevaljskog Seta bili su četvrti u sjedećoj odbojci, a isti plasman ostvarila je i fudbalska ekipa Resursnog centra za sluh i govor Kotor.

Organizator Međunarodnih sportskih igara bio je Beogradski sportski savez osoba sa invaliditetom.